Centralne zmiękczacze wody i inne urządzenia uzdatniające do domu

W ofercie urządzeń pozwalających skutecznie poprawić jakość wody, poprzez usunięcie zanieczyszczeń znajdują się także centralne zmiękczacze wody, odżelaziacze i odmanganiacze dla domu, ale też lampy UV oraz kolumny węglowe.

Czym są wspomniane urządzenia i jakie efekty pozwalają uzyskać? Sprawdź poniżej.

Zmiękczacze wody

Centralne zmiękczacze wody do domu umożliwiają całkowitą redukcję twardości i skutecznie radzą sobie z problemem osadów na armaturze, naczyniach i domowych sprzętach AGD. W ramach oferty są dostępne zmiękczacze kompaktowe, a także dwuczęściowe zmiękczacze wody o większych pojemnościach. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w najwyższej jakości głowice sterujące.

Odżelaziacze i odmanganiacze

Problem podwyższonego stężenia związków żelaza i manganu dotyka zazwyczaj gospodarstwa domowe, korzystające ze studziennego ujęcia wody. Zastosowanie odżelaziaczy i odmanganiaczy pozwala całkowicie usunąć niepożądane związki oraz wszystkie następstwa ich obecności, takie jak rdzawe osady i nieprzyjemny zapach wody. Filtry odżelaziające są oszczędne i niemal bezobsługowe.

Lampy UV

Bakteriobójcze lampy UV to urządzenia przeznaczone do usuwania z wody wszystkich mikroorganizmów, szkodliwych wirusów i bakterii. Dzięki emisji światła ultrafioletowego o określonej długości skutecznie eliminują i zatrzymują namnażanie się drobnoustrojów w instalacji wodnej. Lampy bakteriobójcze są przeznaczone przede wszystkim do uzdatniania wody ze studni.

Kolumny węglowe

Niezwykle funkcjonalne filtry centralne oczyszczają wodę w domu za pomocą adsorpcji na silnie porowatym złożu węglowym. Zapewniają skuteczną poprawę smaku, zapachu i barwy filtrowanej wody. Są zalecane do stosowania w przypadku wody o niekorzystnych walorach organoleptycznych, której skład nie zagraża jednak zdrowiu. Kolumny filtracyjne są dostępne w różnych rozmiarach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych rozwiązaniach – skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji. Działamy na terenie Zgierza i okolicznych rejonów.